Співпраця. Чому саме ми?

Понад 25 років на ринку!

Ми працюємо на ринку медичного обладнання з 1993р., і маємо великий досвід з оснащення медичних закладів обладнанням та постачанням медичними товарами: клінік, лікарень, медичних центрів та здатні швидко та ефективно вирішувати завдання, що виникають у процесі співпраці.

Безкоштовна доставка по Україні!

Ми безкоштовно доставляємо товар на всій території України при сумі замовленя від 10,000 гривень. Доставка по м. Одеса здійснюється транспортом нашої компанії, а по Україні використовуємо транспортні компанії: Нова Пошта, SAT, Delivery та інші.

Наша компанія є прямим та ексклюзивним імпортером!

Ми поставляємо сучасне медичне обладнання провідних компаній-виробників: Keeler (Великобританія), Takagi (Японія), SciCan (Канада), Rini (Швеція) та ін. Ми є офіційними дилерами багатьох відомих іноземних виробників і, по можливості, в найкоротший термін здійснюємо поставки широкого спектра обладнання та інших товарів медичного призначення.

Здійснюємо установку, введення в експлуатацію та інструктаж роботи

Співробітники нашої компанії пройшли навчання з встановлення, ремонту та сервісного обслуговування та мають великий досвід роботи з медичним обладнанням. Ми забезпечуємо технічний супровід поставленого нами обладнання протягом усього періоду його функціонування.

Найкращі світові розробки обладнання та технологій тепер доступні і в Україні!

За роки роботи на ринку медичних товарів і лабораторного обладнання ми відібрали лише перевірені та найефективніші технології. І поставляємо в Україну той продукт, який має всі необхідні міжнародні сертифікати якості та пройшли всі клінічні дослідження в Європі та США.

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами

Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання від простих до надскладних комплексів. Тому ми можемо задовольнити побажання як приватного покупця, так і сучасний великий медичний центр або лікарню.

Прямі поставки

Наявність продукції на складі більше 10 000 найменувань.

Система знижок

Cпеціальні пропозиції для оптових дилерів і великих клінік.