НОВИЙ низько температурний плазмовий стерилізатор STERLINK від Plasmapp

Шановний клієнт!
     Вплив пандемії COVID-19 на пацієнтів та медичні установи, які ми обслуговуємо, медичних працівників, з якими ми працюємо, та на наших власних співробітників постійно зростає. Суспільство як в Україні, так і в усьому світі переживають COVID-19, потребуючи унікальних та всебічних локалізованих рішень для боротьби з пандемією.
    Сьогодні, коли стрімке розповсюдження COVID-19 порушує ритм життя людей по всьому світу, ми розуміє всю важливість залучення надійний та ефективних методо боротьби з інфекціями. Без сумніву одним з таких методів є розробка нового низько температурний плазмовий стерилізаторів STERLINK від спеціалістів компанії Plasmapp, що призначений для використання працівниками медичних установ, які зараз буквально на передовій позиції борються з пандемією. Ми впевнені, що такі вкрай необхідні медичні технології допоможуть підтримувати життя пацієнтів з різною важкістю захворювання, з надійним ступенем захисту від вірусів. Ми сподіваємося, що разом, ми спостерігатимемо зменшення вірусних захворювання та зможемо перемогти і контролювати їх в медичних установах під час проведення медичних процедурах.
     Разом з компанією Plasmapp, Ми прийняли ряд оперативних рішень, для постачання таких апаратів в Україні, як можна швидше, щоб вже у найближчі тижні оснастити медичним закладам України надзвичайно необхідними для боротьби з пандемією апаратами.

Рекомендуємо до перегляду:
Купити Низькотемпературний плазмовий стерилізатор... PLASMAPP CO., LTD в Україні
Стерилізатори

Відгуки

Коментарів поки що немає. Будь першим!