Oфтальмоскоп "LION"

LION - це непрямий офтальмоскоп з зеленим лазером, розроблений для Вас та Ваших пацієнтів. Надкомпактна вбудована лазерна технологія LION що живиться від батареї, яка вмонтована у ножний перемикач, дозволяє лікарям насолоджуватися легким та портативним рішенням для лазерного лікування. Бездротовий інтерфейс користувача та голосовий контроль параметрів, забезпечують неперевершену простоту використання та ефективність у Вашій практиці.

Norlase має на меті покращити життя офтальмологів та пацієнтів у всьому світі. Наша унікальна спадщина в галузі лазерних технологій дозволяє нам вирішувати проблеми офтальмології за допомогою нових лінз - розробляючи рішення, що забезпечують чудове використання та практичну цінність у клініці лікаря.

ПЕРЕВАГИ LION

УЛЬТРА КОМПАКТНИЙ

Полегшена і портативна конструкція розроблена для максимізації простору для полегшення процедур.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ГНУЧКІСТЬ

LION - це легкий і зручний у транспортуванні прилад, який можна переносити куди завгодно - між різноманітними робочими кабінетами. Виключає необхідності у спеціальному приміщенні для лазерної терапії.

ЧУДОВА ОПТИКА

Ультрачиста оптика покращує візуалізацію під час діагностики та лікування дозволяє лікарю працювати швидше та ефективніше.

НІЯКОГО ВОЛОКОННОГО ЗВ'ЯЗКУ

Вбудована лазерна гарнітура з вбудованою волоконною оптикою дозволяє вам вільно пересуватися, зводить до мінімуму заважаючі послуги ремонту, при цьому максимізуючи ефективність практики.

АКУМУЛЯТОРНИЙ

Акумулятор великої ємності в педальному перемикачі передбачає дні використання між зарядами. Не потрібно знаходити розетку - просто принесіть LION для свого пацієнта і почніть лікувати.

БЕЗДРОТОВА ТЕХНОЛОГІЯ

Налаштування параметрів LION доступні через інтуїтивний інтерфейс на бездротовому планшеті.

ПЕРШИЙ В ГАЛУЗІ ГОЛОСОВИЙ КОНТРОЛЬ

Сучасна можливість розпізнавання голосу забезпечує безсенсорний контроль параметрів під час лікування, що дозволяє лікарям зосередити увагу на пацієнтці.

ІНТЕГРОВАНИЙ І НЕЗАЛЕЖНИЙ

Максимальна портативність і гнучкість. Гарнітура з вбудованим лазером, акумулятором і бездротовим інтерфейсом може використовуватися в будь-якому місці і в будь-яких умовах.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ LION

Лікувальний промінь
Тип Напівпровідниковий лазер
Довжина хвилі 520 нм
Вихідна потужність 0 — 1000 мВт
Тривалість імпульсу 10 мкс - 1000 мкс
Інтервали імпульсів Вимк., від 50 мс до 3000 мс
Класифікація CDRH Клас IV
Європейська ДМВ класифікація лазерна Клас 4
Прицільний промінь
Тип Напівпровідниковий лазер
Довжина хвилі 635 нм
Вихідна потужність < 1 мВт

РОЗДІЛ ЗАВАНТАЖЕНЬ

LION_brochure_UA.pdf

Завантажити